Konstnär född: 1959
"Blommiga Kannan"
Signerad: Maj Fager
Mått på duk: 46 x 38 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och färgsläpp, mindre hål i duken, inga övriga anmärkningar.
Maj Fager Oil on Canvas
Artist born: 1959
"Floral Jug"
Signed: Maj Fager
Dimensions of canvas: 46 x 38 cm
Condition report: Minor age-based wear and color drop, minor holes in canvas, no other remarks.
600 SEK | 2020-12-27 14:16 |
550 SEK | 2020-12-21 18:52 |
450 SEK | 2020-11-25 11:40 |
100 SEK | Start price |