Konstnär född: 1962
"Omslagsflickan"
Signerad med blyerts: Cecilia Sikström
Numrerad: 58/75
Plåtmått: 58 x 54 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Hanteringsveck i papper, inga övriga anmärkningar.
Cecilia Sikström Color coloring
Artist born: 1962
"Cover Girl"
Signed in pencil: Cecilia Sikström
Numbered: 58/75
Sheet metal dimensions: 58 x 54 cm
Loose paper / No frame
Condition report: Handling creases in paper, no other remarks.
2 600 SEK | 2020-12-29 14:40 |
2 400 SEK | 2020-12-29 14:25 |
2 000 SEK | 2020-11-19 16:26 |
1 700 SEK | 2020-12-21 19:42 |
150 SEK | 2020-12-21 19:17 |
100 SEK | Start price |