Självporträtt
Signerad: J.H. Malmström
Daterad: 1911
Mått på duk: 58 x 79 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp och märken, mindre krackelering i färgen och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Henning Malmström 1890-1968 Oil on Canvas
Self-portrait
Signed: J.H. Malmström
Dated: 1911
Dimensions of canvas: 58 x 79 cm
Condition report: Minor paint drops and marks, minor crackling in the paint and age-based wear, no other remarks.
1 900 SEK | 2020-12-29 14:58 |
1 800 SEK | 2020-12-29 15:30 |
1 500 SEK | 2020-11-23 12:13 |
1 200 SEK | 2020-12-28 15:49 |
250 SEK | 2020-12-23 23:55 |
100 SEK | Start price |