Komposition med människor.
Monogramsignerad: RP
Signerad a tergo: Ragnar Person
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Ragnar Person 1905-1993 Oil on panel
Composition with people.
Monogram signed: RP
Signed on verso: Ragnar Person
Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
2 600 SEK | 2020-12-18 10:08 |
2 400 SEK | 2020-12-28 23:38 |
1 100 SEK | 2020-12-26 16:39 |
800 SEK | 2020-12-22 17:35 |
100 SEK | Start price |