Konstnär född: 1939
"Butterflygirl"
Signerad: Ardy
Daterad: 1970
Mått bildyta: 30 x 25 cm
Ardy Strüwer Color lithograph
Artist born: 1939
"Butterflygirl"
Signed: Ardy
Dated: 1970
Dimensions image area: 30 x 25 cm
Condition report: No remarks
4 200 SEK | 2020-12-29 15:04 |
4 200 SEK | 2020-12-29 15:06 |
3 400 SEK | 2020-12-29 15:04 |
3 000 SEK | 2020-12-23 13:13 |
2 600 SEK | 2020-12-27 18:34 |
2 200 SEK | 2020-12-10 11:21 |
2 000 SEK | 2020-12-22 23:52 |
800 SEK | 2020-12-19 20:34 |
100 SEK | Start price |