"Järnäsklubb fiskeläge, Nordmaling"
Signerad: BJonson
Daterad: 1992
Mått på duk: 69 x 37,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Bror Jonson 1923-2005 Oil on Canvas
"Järnäsklubb fishing village, Nordmaling"
Signed: BJonson
Dated: 1992
Dimensions of canvas: 69 x 37.5 cm
Condition report: Minor wear on frame, minor age-based wear, no other remarks
7 800 SEK | 2020-12-29 15:07 |
1 200 SEK | 2020-12-28 21:56 |
700 SEK | 2020-12-19 20:56 |
650 SEK | 2020-11-26 11:25 |
150 SEK | 2020-12-19 19:06 |
100 SEK | Start price |