Konstnär född: 1935
Komposition.
Signerad.
Daterad: 1975
Mått på pannå: 50 x 40 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Alf Persson Mixed media on panel
Artist born: 1935
Composition.
Signed.
Dated: 1975
Dimensions of panel: 50 x 40 cm
Minor wear on frame, No other remarks
1 600 SEK | 2021-02-25 15:08 |
1 500 SEK | 2021-02-25 10:20 |
1 300 SEK | 2021-02-25 09:29 |
550 SEK | 2021-02-04 09:51 |
150 SEK | 2021-02-15 19:42 |
100 SEK | Start price |