Konstnär född: 1947
Röbäcksslätten
Signerad: Anita Löfman
Mått bildyta: 54 x 36 cm
Anita Löfman Watercolor on paper
Artist born: 1947
Röbäcksslätten
Signed: Anita Löfman
Dimensions image area: 54 x 36 cm
Condition report: No remarks
950 SEK | 2021-02-25 15:12 |
900 SEK | 2021-02-25 15:14 |
500 SEK | 2021-02-20 19:00 |
450 SEK | 2021-02-12 15:15 |
150 SEK | 2021-02-16 23:59 |
100 SEK | Start price |