Stilleben med röda och svarta vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1984
Mått på duk: 47 x 39 cm
Sven-Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with red and black currants
Signed: S.Ivarsson
Dated: 1984
Dimensions of canvas: 47 x 39 cm
Condition report: No remarks
17 500 SEK | 2021-02-25 15:00 |
17 000 SEK | 2021-02-25 14:52 |
15 000 SEK | 2021-02-23 18:36 |
13 500 SEK | 2021-02-23 18:30 |
9 800 SEK | 2021-02-12 14:43 |
150 SEK | 2021-02-15 22:15 |
100 SEK | Start price |