Motiv av två flickor och sommarbuketter
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 75 x 92 cm
Konditionsrapport: Monteringsspik synlig, mindre åldersbaserat slitage och färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on Canvas
Motif of two girls and summer bouquets
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of canvas: 75 x 92 cm
Condition report: Mounting nail visible, minor age-based wear and color drop, no other remarks
3 000 SEK | 2021-02-12 15:10 |
2 800 SEK | 2021-02-25 15:22 |
2 400 SEK | 2021-02-25 15:21 |
1 700 SEK | 2021-02-23 23:59 |
700 SEK | 2021-02-21 14:22 |
500 SEK | 2021-02-18 11:47 |
250 SEK | 2021-02-16 17:42 |
150 SEK | 2021-02-15 22:01 |
100 SEK | Start price |