Konstnär född: 1953
"Badbrygga"
Signerad: Lars Greger
Mått på duk: 91 x 73 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lars Greger Oil on Canvas
Artist born: 1953
"Bathing jetty"
Signed: Lars Greger
Dimensions of canvas: 91 x 73 cm
Condition report: No remarks.
2 200 SEK | 2021-02-25 15:24 |
2 000 SEK | 2021-02-25 15:26 |
1 800 SEK | 2021-02-25 15:23 |
1 700 SEK | 2021-02-24 19:00 |
1 600 SEK | 2021-02-20 23:10 |
1 400 SEK | 2021-02-08 10:22 |
100 SEK | Start price |