Konstnär född: 1940
Stilleben
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1981
Mått på bildyta: 20 x 26 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Fritz Jakobsson Watercolor on paper
Artist born: 1940
Still life
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1981
Dimensions of image area: 20 x 26 cm
Condition report: No remarks.
7 600 SEK | 2021-04-01 15:12 |
7 400 SEK | 2021-04-01 15:12 |
6 200 SEK | 2021-04-01 15:08 |
2 800 SEK | 2021-03-29 19:23 |
2 200 SEK | 2021-03-12 10:41 |
100 SEK | Startpris |