Konstnär född: 1947
Vargar i vinterlandskap
Signerad: Roland Pantze
Daterad: 1991
Mått bildyta: 142,5 x 130 cm
Roland Pantze Oil on Canvas
Artist born: 1947
Wolfs in winter landscape
Signed: Roland Pantze
Dated: 1991
Dimensions image area: 142,5 x 130 cm
Condition: No remarks
45 000 SEK | 2021-04-01 15:16 |
44 000 SEK | 2021-04-01 15:16 |
27 000 SEK | 2021-03-31 13:02 |
25 000 SEK | 2021-03-31 12:50 |
7 200 SEK | 2021-03-29 09:58 |
4 400 SEK | 2021-03-23 12:56 |
600 SEK | 2021-03-22 22:39 |
500 SEK | 2021-03-22 20:51 |
100 SEK | 2021-03-12 11:45 |
100 SEK | Startpris |