"I vitsippbacken"
Signerad: BRönnberg
Daterad: 1982
Mått på pannå: 15 x 14,5 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Beda Rönnberg Oil on panel
"I vitsippbacken"
Signed: BRönnberg
Dated: 1982
Dimensions of panel: 15 x 14.5 cm
Condition report: No remarks.
2 400 SEK | 2021-04-01 13:54 |
2 200 SEK | 2021-04-01 13:20 |
1 000 SEK | 2021-03-31 21:22 |
950 SEK | 2021-02-25 14:50 |
900 SEK | 2021-03-25 11:42 |
700 SEK | 2021-03-23 06:53 |
300 SEK | 2021-03-23 06:26 |
100 SEK | Startpris |