Motiv av ammande kvinna
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 61 x 68,5 cm
Konditionsrapport: Mindre skador på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Motif of breastfeeding woman
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of canvas: 61 x 68,5 cm
Condition report: Minor wear on frame, minor age-based wear, no other remarks
4 000 SEK | 2021-04-01 15:14 |
3 800 SEK | 2021-04-01 15:14 |
2 000 SEK | 2021-03-27 17:53 |
1 000 SEK | 2021-03-29 13:59 |
750 SEK | 2021-03-27 18:45 |
500 SEK | 2021-03-23 18:18 |
100 SEK | 2021-03-16 10:23 |
100 SEK | Start price |