Konstnär född: 1940
Motiv av svampkorg
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1988
Mått på bildyta: 40 x 30 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Fritz Jakobsson Watercolor on paper
Artist born: 1940
Motif of mushroom basket
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1988
Dimensions of image area: 40 x 30 cm
Condition report: No remarks.
12 000 SEK | 2021-04-01 15:04 |
11 500 SEK | 2021-04-01 15:05 |
10 500 SEK | 2021-04-01 15:04 |
7 200 SEK | 2021-04-01 15:01 |
4 600 SEK | 2021-03-05 10:30 |
100 SEK | Start price |