Konstnär född: 1934
"Tiger"
Signerad: M.Pyk
Mått bildyta: 60 x 40 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Madeleine Pyk Color lithograph
Artist born: 1934
"Tiger"
Signed: M.Pyk
Dimensions image area: 60 x 40 cm
Loose paper / No frame
Condition report: No remarks.
1 500 SEK | 2021-04-01 13:48 |
1 400 SEK | 2021-04-01 15:24 |
1 000 SEK | 2021-04-01 12:22 |
950 SEK | 2021-04-01 13:15 |
750 SEK | 2021-04-01 11:42 |
700 SEK | 2021-03-28 11:36 |
650 SEK | 2021-03-27 10:54 |
600 SEK | 2021-03-27 03:26 |
100 SEK | 2021-03-17 10:18 |
100 SEK | Startpris |