Naivistisk komposition
Signerad: Erik Persson
Mått på pannå: 61 x 50 cm
Erik Persson 1879-1973 Oil on wooden board
Naivistic composition
Signed: Erik Persson
Board size: 61 x 50 cm
Condition report: No remarks
3 400 SEK | 2021-04-01 15:15 |
3 200 SEK | 2021-04-01 14:45 |
1 200 SEK | 2021-03-23 19:02 |
150 SEK | 2021-03-22 21:02 |
100 SEK | 2021-03-02 15:12 |
100 SEK | Startpris |