"Upptäcksfärd"
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 45 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Karin Olsson 1928-2006 Oil on Canvas
"Discovery"
Signed: Karin Olsson
Dimensions of canvas: 45 x 45 cm
Condition report: Minor paint release, no other remarks.
4 400 SEK | 2021-03-31 18:50 |
4 200 SEK | 2021-03-30 21:29 |
3 800 SEK | 2021-03-02 17:06 |
1 000 SEK | 2021-03-22 20:39 |
100 SEK | Start price |