Porträtt
Monogramsignerad: XII
Mått på pannå: 55 x 41 cm
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on wooden board
Portrait
Monogram signed: XII
Size of board: 55 x 41 cm
Condition report: No remarks
2 400 SEK | 2021-03-22 21:32 |
2 200 SEK | 2021-03-31 16:52 |
1 300 SEK | 2021-02-22 15:44 |
100 SEK | Startpris |