"Tidig vårdag, Björkliden"
Signerad: Kjell
Daterad: 1960
Duk monterad på pannå
Mått på duk: 55 x 46 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Kjell Leander Engström 1914-1979 Oil on Canvas
"Early spring day, Björkliden"
Signed: Kjell
Dated: 1960
Cloth mounted on panel
Dimensions of canvas: 55 x 46 cm
Condition report: No remarks.
650 SEK | 2021-04-29 14:52 |
600 SEK | 2021-04-29 14:23 |
550 SEK | 2021-04-29 13:54 |
400 SEK | 2021-04-29 10:56 |
300 SEK | 2021-04-21 19:14 |
150 SEK | 2021-04-20 07:37 |
100 SEK | 2021-04-19 12:33 |
100 SEK | Start price |