Motiv från Österås
Signerad: Hugo Runewall
Mått på pannå: 61 x 50 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Hugo Runewall 1894-1971 Oil on panel
Motif from Österås
Signed: Hugo Runewall
Dimensions of panel: 61 x 50 cm
Condition report: Frame wear, no other remarks
800 SEK | 2021-04-24 09:28 |
750 SEK | 2021-04-26 17:45 |
550 SEK | 2021-04-06 12:38 |
100 SEK | Start price |