Björnjakt / Biernav Tjuoggi Saittijn"
Signerad: Lars Pirak
Mått på duk: 100 x 81 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on canvas
Bear hunt / Biernav Tjuoggi Saittijn"
Signed: Lars Pirak
Dimensions of canvas: 100 x 81 cm
Conditional report: No remarks
14 000 SEK | 2021-04-29 15:10 |
13 500 SEK | 2021-04-29 15:11 |
12 500 SEK | 2021-04-29 15:10 |
8 000 SEK | 2021-04-25 16:02 |
7 800 SEK | 2021-04-24 10:56 |
6 000 SEK | 2021-04-22 19:40 |
3 400 SEK | 2021-04-20 21:34 |
100 SEK | Start price |