(Lollo) Holmqvist 1920-2004
"Fabeldjur"
Signerad a tergo: Holmqvist
Mått på duk: 90 x 75 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkninga
Lolo Holmqvist 1920-2004 Oil on Canvas
(Lollo) Holmqvist 1920-2004
"Fable animals"
Signed on verso: Holmqvist
Dimensions of canvas: 90 x 75 cm
Condition report: No remarks
1 900 SEK | 2021-04-29 14:54 |
1 800 SEK | 2021-04-29 15:11 |
1 500 SEK | 2021-04-29 15:01 |
1 000 SEK | 2021-04-25 19:43 |
950 SEK | 2021-04-12 16:09 |
800 SEK | 2021-04-20 18:16 |
100 SEK | Start price |