"Kvinna"
Signerad: Torfrid Olsson
Daterad: 1994
Numrerad: 11/30
Mått på bildyta: 7 x 16 cm
Torfrid Olsson 1913-2003 Color lithograph
"Woman"
Signed: Torfrid Olsson
Dated: 1994
Numbered: 11/30
Dimensions: 7 x 16 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
750 SEK | 2021-04-26 23:27 |
700 SEK | 2021-04-21 21:13 |
650 SEK | 2021-04-21 20:43 |
600 SEK | 2021-04-20 15:51 |
450 SEK | 2021-03-29 09:44 |
100 SEK | Start price |