Konstnär född: 1946
Signerad: Lennart Sand
Daterad: 1998
Numrerad: 324/360
Mått på bildyta: 49 x 65 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lennart Sand Color lithograph
Artist born: 1946
Signed: Lennart Sand
Dated: 1998
Numbered: 324/360
Dimensions of image area: 49 x 65 cm
Condition report: No remarks.
1 500 SEK | 2021-04-29 11:26 |
1 400 SEK | 2021-04-29 15:19 |
800 SEK | 2021-04-29 11:23 |
650 SEK | 2021-04-08 15:24 |
500 SEK | 2021-04-21 09:17 |
200 SEK | 2021-04-19 21:29 |
100 SEK | Start price |