"Mitt hem är så ringa, dess dörr så låg"
Signerad: Linnea Jonsson
Mått på pannå: 23 x 11 cm
Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on Panel
"My home is so small, its door so low"
Signed: Linnea Jonsson
Dimensions of panel: 23 x 11 cm
Condition report: No remarks
550 SEK | 2021-04-29 12:15 |
500 SEK | 2021-04-25 17:15 |
450 SEK | 2021-04-09 08:57 |
250 SEK | 2021-04-24 19:31 |
100 SEK | Start price |