Porträtt av man
Signerad: Einar Jolin
Daterad: 1942
Mått på bildyta: 34 x 42 cm
Konditionsrapport: Hanteringsveck i papper, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Einar Jolin 1890-1976 Pencil on Paper
Portrait of man
Signed: Einar Jolin
Dated: 1942
Dimensions of image area: 34 x 42 cm
Condition report: Handling folds in paper, age-based wear, no other remarks.
1 200 SEK | 2021-04-29 15:18 |
1 100 SEK | 2021-04-29 15:27 |
950 SEK | 2021-04-19 11:30 |
100 SEK | Start price |