Konstnär född: 1948
"Marockansk ros"
Signerad: Barbro Andersson
Numrerad: 261/270
Daterad: 2001
Totalmått: 45 x 51 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Mindre märken, inga övriga anmärkningar.
Barbro Andersson Silk screen print
Artist born: 1948
"Moroccan rose"
Signed: Barbro Andersson
Numbered: 261/270
Dated: 2001
Total dimensions: 45 x 51 cm
Loose paper / No frame
Condition report: Minor marks, no other remarks.
700 SEK | 2021-04-28 07:08 |
650 SEK | 2021-04-27 07:40 |
450 SEK | 2021-04-17 15:45 |
100 SEK | Start price |