Landskapsmotiv
Signerad: Nils Gunnar Johansson
Mått på bildyta: 31 x 39,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övrigaanmärkningar
Nils Gunnar Johansson 1947-1996 Watercolor on paper
Landscape motif
Signed: Nils Gunnar Johansson
Dimensions of image area: 31 x 39.5 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
1 900 SEK | 2021-04-27 12:40 |
1 800 SEK | 2021-04-29 15:31 |
1 600 SEK | 2021-04-22 19:43 |
950 SEK | 2021-04-12 14:41 |
500 SEK | 2021-04-19 23:14 |
100 SEK | Start price |