Landskapsmotiv
Signerad: Jenny Nyström
Mått bildyta: 26 x 33 cm
Jenny Nyström 1854-1946 Watercolor on paper
Landscape motif
Signed: Jenny Nyström
Dimensions image area: 26 x 33 cm
Condition report: No remarks
11 500 SEK | 2021-04-26 21:40 |
11 000 SEK | 2021-04-25 21:38 |
6 600 SEK | 2021-04-26 14:20 |
5 600 SEK | 2021-04-24 09:04 |
5 000 SEK | 2021-04-23 21:25 |
4 800 SEK | 2021-04-16 15:44 |
4 000 SEK | 2021-04-23 18:42 |
3 200 SEK | 2021-04-22 15:57 |
1 100 SEK | 2021-04-22 11:05 |
100 SEK | Start price |