Konstnär född: 1947
Signerad: Lena A Linderholm
Numrerad: 1076/1750
Mått bildyta: 55 x 76 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lena A Linderholm Color lithograph
Artist born: 1947
Signed: Lena A Linderholm
Numbered: 1076/1750
Dimensions image area: 55 x 76 cm
Condition report: No remarks.
3 000 SEK | 2021-04-29 15:07 |
2 800 SEK | 2021-04-29 15:06 |
2 400 SEK | 2021-04-29 15:04 |
1 600 SEK | 2021-04-28 18:36 |
1 100 SEK | 2021-04-24 18:10 |
950 SEK | 2021-03-29 13:08 |
100 SEK | Start price |