Konstnär född: 1954
"Utmark" Collage.
Signerad: Lars Lerin
Mått på papper: 58 x 42 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Lars Lerin Watercolor on paper
Artist born: 1954
"Utmark" Collage.
Signed: Lars Lerin
Dimensions of paper: 58 x 42 cm
Conditional report: Wear on frame, No other remarks.
68 000 SEK | 2021-05-31 22:27 |
66 000 SEK | 2021-05-25 16:05 |
62 000 SEK | 2021-05-28 00:58 |
58 000 SEK | 2021-05-17 20:49 |
4 000 SEK | 2021-05-25 11:30 |
100 SEK | Startpris |