Abstrakt komposition.
Monogramsignerad: XII
Daterad: 2003
Olja på tredelad träskiva.
Mått på träskiva: 75,5 x 42 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on wooden board
Abstract composition.
Monogram signed: XII
Dated: 2003
Oil on a three-part wooden board.
Dimensions of wooden board: 75.5 x 42 cm
Conditional report: Minor age-based wear, No other remarks.
4 000 SEK | 2021-06-02 23:17 |
3 800 SEK | 2021-05-17 20:14 |
2 000 SEK | 2021-05-24 20:33 |
100 SEK | Start price |