Flicka med blommor.
Akvarell & täckvitt på papper.
Signerad: Jenny Nyström
Mått bildyta (Oval): 15,5 x 12 cm
Jenny Nyström 1854‑1946 Watercolor on paper
Girl with flowers.
Watercolor & off-white on paper.
Signed: Jenny Nyström
Dimensions image area (Oval): 15.5 x 12 cm
Conditional report: No remarks
16 000 SEK | 2021-06-03 15:16 |
15 500 SEK | 2021-06-03 15:16 |
9 200 SEK | 2021-06-03 15:05 |
8 200 SEK | 2021-06-02 23:53 |
6 600 SEK | 2021-06-02 21:12 |
5 000 SEK | 2021-05-31 14:05 |
4 600 SEK | 2021-05-25 17:28 |
4 400 SEK | 2021-05-17 13:24 |
1 200 SEK | 2021-05-25 15:51 |
100 SEK | Start price |