"Landskap vid havet, utsikt mot Norrbyskär"
Signerad: BJonson
Daterad: 1998
Mått på duk: 56 x 39 cm
Bror Jonson 1923-2005 Oil on canvas
"Landscape at water, view against Norrbyskär"
Signed: BJonson
Dated: 1998
Dimensions of canvas: 56 x 39 cm
Condition: No remarks
1 300 SEK | 2021-06-03 14:57 |
1 200 SEK | 2021-06-03 14:57 |
950 SEK | 2021-04-22 13:58 |
650 SEK | 2021-05-25 20:12 |
100 SEK | Startpris |