Pojke vid trappa.
Akvarell & täckvitt på papper.
Signerad: Jenny Nyström
Mått bildyta (Oval): 14,5 x 10 cm
Jenny Nyström 1854‑1946 Watercolor on paper
Boy by stairs.
Watercolor & off-white on paper.
Signed: Jenny Nyström
Dimensions image area (Oval): 14.5 x 10 cm
Conditional report: Minor wear on frame, No other remarks.
10 000 SEK | 2021-06-03 15:10 |
9 800 SEK | 2021-06-03 15:10 |
9 000 SEK | 2021-06-03 08:55 |
8 200 SEK | 2021-06-02 23:54 |
6 000 SEK | 2021-06-02 21:13 |
3 800 SEK | 2021-05-26 20:24 |
3 600 SEK | 2021-05-25 17:30 |
3 400 SEK | 2021-05-17 13:24 |
100 SEK | Start price |