"En nödvändig åtgärd - ut och lek barn! Men... Fy, så hemskt!"
Signerad: Hildur Hedberg Johansson
Mått på pannå: 44 x 37 cm
Hildur Hedberg Johansson 1902-1994 Oil on panel
"A necessary action - out and play children! But ... So awful!"
Signed: Hildur Hedberg Johansson
Dimensions of panel: 44 x 37 cm
Condition report: Minor wear-based wear, no other remarks
200 SEK | 2021-05-20 16:45 |
150 SEK | 2021-05-26 16:07 |
100 SEK | Startpris |