"Sommarnatt, Lappland"
Signerad: Helmer Osslund
Mått på pannå: 35 x 25,5 cm
Konditionsrapport: Mindre färgslapp & repor, Åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Helmer Osslund 1866-1938 Oil on panel
"Summer night, Lapland"
Signed: Helmer Osslund
Dimensions of panel: 35 x 25.5 cm
Conditional report: Minor color losses & scratches, Age-based wear, No other remarks.
31 000 SEK | 2021-06-03 14:58 |
30 000 SEK | 2021-06-03 15:00 |
24 000 SEK | 2021-06-03 07:00 |
23 000 SEK | 2021-05-28 11:02 |
21 000 SEK | 2021-05-26 22:31 |
17 500 SEK | 2021-05-17 19:02 |
6 600 SEK | 2021-05-25 20:11 |
4 200 SEK | 2021-05-25 19:42 |
2 000 SEK | 2021-05-25 12:11 |
100 SEK | Start price |