Abstrakt komposition
Monogramsignerad: AO
Mått på duk: 41 x 33 cm
Arne Olsson 1918-2004 Oil on canvas
Abstrakt komposition
Monogram signed: AO
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Condition report: No remarks
3 600 SEK | 2021-06-02 21:30 |
3 400 SEK | 2021-06-03 15:17 |
3 000 SEK | 2021-05-25 21:24 |
3 000 SEK | 2021-05-28 17:06 |
2 400 SEK | 2021-05-25 21:30 |
1 500 SEK | 2021-05-17 14:05 |
100 SEK | Startpris |