Interiörmotiv
Signerad: E Persson
Mått på pannå: 37 x 45,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-------------------------
Erik Persson 1879-1973 Oil on wooden board
Interior motif
Signed: E Persson
Dimensions of panel: 37 x 45.5 cm
Minor age-based wear, no other remarks
3 400 SEK | 2021-06-03 15:07 |
3 200 SEK | 2021-06-03 15:21 |
2 800 SEK | 2021-06-02 18:35 |
1 200 SEK | 2021-06-03 14:25 |
950 SEK | 2021-05-14 16:51 |
100 SEK | Start price |