Konstnär född: 1945
Abstrakt komposition.
Signerad.
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mats Månsson Acrylic on canvas
Artist born: 1945
Abstract composition.
Signed.
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Conditional report: No remarks
800 SEK | 2021-05-30 12:28 |
750 SEK | 2021-05-30 12:15 |
650 SEK | 2021-05-11 14:31 |
100 SEK | Start price |