Konstnär född: 1931
"Vandrande siluetter"
Signerad: Meijer
Mått på pannå: 26 x 26 cm
Sture Meijer Oil on panel
Artist born: 1931
"Walking silhouettes"
Signed: Meijer
Dimensions of panel: 26 x 26 cm
Condition report: No remarks
1 200 SEK | 2021-06-02 20:24 |
1 100 SEK | 2021-05-12 14:39 |
800 SEK | 2021-05-30 21:16 |
350 SEK | 2021-05-26 21:39 |
250 SEK | 2021-05-26 20:01 |
150 SEK | 2021-05-26 19:46 |
100 SEK | Startpris |