Naivistisk komposition
Signerad: E Persson
Mått på pannå: 81 x 65 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-------------------------
Erik Persson 1879-1973 Oil on wooden board
Naivistic composition
Signed: E Persson
Dimensions of panel: 81 x 65 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
3 600 SEK | 2021-06-03 15:07 |
3 400 SEK | 2021-06-02 18:37 |
1 700 SEK | 2021-06-03 06:42 |
1 300 SEK | 2021-05-20 16:47 |
100 SEK | Start price |