Renar och samer på rajd
Signerad: NN Skum
Daterad: 1942
Mått bildyta: 34 x 26 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Nils Nilsson Skum1872-1951 Mixed media on paper
Reindeers and Sami on rajd
Signed: NN Skum
Dated: 1942
Dimensions image area: 34 x 26 cm
Conditional report: Minor age-based wear, No other remarks
4 800 SEK | 2021-06-03 15:00 |
4 600 SEK | 2021-06-03 15:01 |
4 000 SEK | 2021-06-03 13:52 |
3 800 SEK | 2021-06-02 08:19 |
3 600 SEK | 2021-05-30 19:36 |
3 000 SEK | 2021-05-29 20:09 |
2 600 SEK | 2021-05-26 07:33 |
2 400 SEK | 2021-05-17 13:24 |
2 400 SEK | 2021-05-25 23:20 |
2 000 SEK | 2021-05-25 20:17 |
800 SEK | 2021-05-25 19:18 |
100 SEK | Start price |