"Ullkardning"
Signerad: BRönnberg
Mått på pannå: 27 x 32 cm
Konditionsrapport: Märken och färgsläpp, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Beda Rönnberg Oil on panel
"Wool carding"
Signed: BRönnberg
Dimensions of panel: 27 x 32 cm
Condition report: Badges and color drops, minor age-based wear, no other remarks.
1 200 SEK | 2021-06-02 10:47 |
1 100 SEK | 2021-05-25 20:20 |
950 SEK | 2021-05-17 13:11 |
250 SEK | 2021-05-24 22:27 |
100 SEK | Start price |