Konstnär född: 1983
Renar i fjällandskap
Signerad: Stella
Mått på duk: 55 x 46 cm
Konditionsrapport: Ej ramad, Inga övriga anmärkningar
Stella Backman Oil on canvas
Artist born: 1983
Reindeers in mountain landscapes
Signed: Stella
Dimensions of canvas: 55 x 46 cm
Conditional report: Not framed, No other remarks
3 400 SEK | 2021-07-01 14:52 |
3 200 SEK | 2021-07-01 15:04 |
2 800 SEK | 2021-06-29 01:08 |
2 600 SEK | 2021-06-15 15:52 |
1 100 SEK | 2021-06-21 20:18 |
750 SEK | 2021-06-21 20:17 |
550 SEK | 2021-06-21 19:35 |
100 SEK | Start price |