Från "Baj chez Picasso" 1979
Signerad: Baj
Numrerad: 12/25
Plåtmått: 51 x 38 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Mindre obetydliga veck, mindre gulnad, inga övriga anmärkningar.
Enrico Baj 1924-2003 Etching & Aquatint
From "Baj chez Picasso" 1979
Signed: Baj
Numbered: 12/25
Sheet metal dimensions: 51 x 38 cm
Loose paper / No frame
Condition report: Minor creases, minor yellowing, no other remarks.
1 400 SEK | 2021-07-01 15:08 |
1 300 SEK | 2021-06-16 14:52 |
1 100 SEK | 2021-07-01 11:15 |
900 SEK | 2021-06-23 12:31 |
450 SEK | 2021-06-22 21:37 |
100 SEK | Startpris |