Konstnär född: 1918
"Går man på jakt måste man vara på alärten. Då får man icke sitta...."
Signerad: Alvar Hård
Mått på duk: 42 x 62 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Alvar Hard Oil on Canvas
Artist born: 1918
"If you go hunting, you have to be on the alert. Then you are not allowed to sit ...."
Signed: Alvar Hård
Dimensions of canvas: 42 x 62 cm
Condition report: No remarks.
850 SEK | 2021-07-01 15:08 |
800 SEK | 2021-06-23 22:09 |
700 SEK | 2021-06-22 14:01 |
450 SEK | 2021-06-04 14:37 |
100 SEK | Startpris |