Konstnär född: 1956
"Buskskvätta"
Signerad: Kliuchnikov
Daterad: 2006
Mått på duk: 33 x 24 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Vjeteslav Kliuchnikov Oil on Canvas
Artist born: 1956
"Shrub"
Signed: Kliuchnikov
Dated: 2006
Dimensions of canvas: 33 x 24 cm
Condition report: No remarks.
1 600 SEK | 2021-06-09 09:23 |
1 500 SEK | 2021-07-01 15:25 |
750 SEK | 2021-07-01 10:54 |
550 SEK | 2021-06-23 22:19 |
450 SEK | 2021-06-22 08:59 |
350 SEK | 2021-06-21 22:01 |
100 SEK | Start price |